Akrilik Boyalarda %40 İndirimi Kaçırmayın !
BOYALARA GİT * Sınırlı Sayıda

200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo !

Biz Kimiz ?

Şirketimiz, kurulduğu 1988 yılından günümüze, müşteri memnuniyetini esasını ilke edinerek yün ve tuhafiye malzemeleri üzerinde faaliyete başlamıştır.Süreç içerisinde artan hobi, sanat, tuhafiye ve kırtasiye ihtiyaçlarına daha profesyonelce cevap verebilmek için, zamanla ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Antakya merkezli sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerimizi, şubeleşmeye giderek yaygınlaştırmak ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz. Bu misyonla 2016 yılında 2. Şubemizi olan ve parti, pastacılık, organizasyon malzemeleri, bebek ve nikah şekeri malzemeleri, kına malzemeleri, tuhafiye malzemeleri sektörlerinde karma mağazamızı hizmete açtık.

Şubeleşmeye giderken mevcut satış noktalarımızda aynı hizmeti sunabilmek için; en son bilgisayar sistemleri ile güçlendirdik. Aynı şekilde günden güne gelişmekte olan e-ticaret sitelerimizi güvenli ve rahat alışveriş imkanı sunan yazılımlar ile güncellemekteyiz.

Bu doğrultuda bölgemizde sanat, hobi, tuhafiye ve kırtasiye ürünleri satışında doğruluk, kalite ve uygun fiyat politikamızla sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Mağaza Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cumartesi: 08.30-18.30, Pazar KAPALI