Akrilik Boyalarda %40 İndirimi Kaçırmayın !
BOYALARA GİT * Sınırlı Sayıda

200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo !
İletişim Bilgileri

Bizlere şubelerimizde, whatsapp destek hattından, telefon numaralarımızdan veya iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Sorunlarınıza en hızlı şekilde cevaplamak içinvar gücümüzle çalışıyoruz.

Ana Magaza

Meydan Hamam Sokak No:10 Antakya / HATAY

Ana Magaza

0326 212 29 07
0530 113 25 55

PARTİ ÜRÜNLERİ MAGAZASI

Haraparası mh. İstiklal Cad. 2.Ada Çarşısı Sk. No:5

PARTİ ÜRÜNLERİ MAGAZASI

0326 213 40 45

Bize Mesaj Gönderebilirsin

Sık Sorulan Sorular

Başka biri bana ait olan e-posta adresi ile alışveriş yapabilir mi?

Misafir kullanıcı olarak üye girişi yapılmadan alışveriş yapılabilir. Sipariş takibi için gerekli bilgiler, misafir kullanıcının girdiği e-posta adresine gönderilir. Bu nedenle eğer bir başka kullanıcı sizin e-posta adresiniz ile alışveriş yaptıysa e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden iptal işlemi yapabilirsiniz.

Web sitemizde alışveriş yapabilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. İstediğiniz ürünü, Hemen Al butonuna basarak üye olmadan satın alabilirsiniz. Misafir kullanıcı olarak verdiğiniz siparişi, size gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linkinden takip edebilirsiniz.

Mağaza onaylamadan önce tüm siparişi veya siparişinizden çıkarmak istediğiniz ürünü iptal edebilirsiniz. Üyeyseniz Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İptal Et butonuna basmanız yeterlidir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İptal Talep Et butonuna basarak mağazaya iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Misafir kullanıcıysanız alışverişe birlikte gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linkinden iptal işleminizi yapabilirsiniz.

Ürün detay sayfasında ve size gönderilen sipariş e-postalarında mağazanın ürünü en geç hangi tarihte kargoya vereceği belirtilir. Ödeme alındıktan sonra, mağaza belirttiği süre içinde siparişi kargoya verir ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir. Ayrıca Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından da siparişin durumunu takip edebilirsiniz.

Hayır, kapıda ödeme seçeneği yoktur. Eğer şubelerimizin bulunduğu bir şehirdeyseniz PAKETLE özelliğini kullanarak siz gelmeden siparişinizi hazırlayabiliriz.